ierog
ierog

Главная рубрика
Фен Шуй бизнеса
Фен Шуй дома, квартиры
Фэн Шуй и законы мироздания
Внешнее окружение и его влияние на Фэн Шуй
СМИ о нас
Мастера Фэн Шуй
Фэн шуй для профессионалов
Активации и техники Фэн Шуй
Фэн Шуй и Эзотерика

Подільська радниця - ПП: №18 від 22 серпня 2012 року

Категория: Публикации в СМИ Дата: 27 декабря | 2012г. | 18:58

 Уважаемый Гость сайта!

Не сочтите за труд, нажмите кнопку, чтобы перейти на наш новый сайт, где Вы получите больше обновленной информации в удобном для Вас формате!

Перейти на новый сайт!

Клуб китайської метафізики допоможе змінити долю

http://33kanal.com/radnica/6068-p12-18-10 

Консультант Фэн Шуй Тамара НарышкинаФен-шуй в уяві простих громадян чомусь асоціюється лише з тим, як правильно розташувати картинки або символи в кутках багатства, кар'єри, здоров'я.

Варто зазначити, що таке ставлення до фен-шуй неправильне. Якби все було так просто, то ми всі дружно одягнули б намисто з жабок і слоників і миттю стали багатими та щасливими. Насправді різниця між класичним фен-шуй та поп-фен-шуй величезна. Про це наша бесіда з фахівцем фен-шуй Тамарою Наришкіною.

- Класичний фен-шуй - давня, дуже складна і досить точна наука, котра вивчає енергетичний вплив, створений природою, на людину. Ви ж не вважаєте, що в природі все хаотично? Рух енергій підкорюється певним законам, а стародавнім майстрам фен-шуй вдалося зрозуміти, систематизувати і використати ці закони. Так народився класичний фен-шуй. Він працює на максимальне збільшення потенціалу простору вашого будинку для поліпшення якості життя, вивчає вплив реального навколишнього середовища: рік, озер, фонтанів, гір, низин, навколишніх будівель, їхніх форм, доріг на життя людини. Тому в класичному фен-шуй все має значення: в якому році збудований будинок, який ландшафт його оточує, яка ріка протікає поблизу і в якому напрямку вона тече. В якому напрямку знаходяться двері в будинку, в якому напрямку ми спимо у цьому будинку, де знаходиться плита, на котрій ми готуємо їжу. Більше того, цікавить не просто вода чи дорога, а їхня енергетична складова. Тобто, чи спокійна ріка, чи бурхлива. Бо саме такий вплив матиме вона на нас.

Використовуючи закони взаємодії п'яти елементів, консультанти фен-шуй можуть посилити дію позитивних енергій і знизити дію негативних. Причому, всі розрахунки у класичному фен-шуй робляться на основі точних вимірів і для конкретної людини. Іноді відхилення навіть на один градус може повністю змінити життя людини. Те, що добре для однієї людини - згубно для іншої.

Варто враховувати, що потоки енергії всередині нашої оселі щороку змінюються. Тому фен-шуй рекомендує на початку кожного року розраховувати і враховувати ці зміни, щоб можна було планувати ті чи інші події у своєму житті, або оновлення інтер'єру. Вивчаючи і застосовуючи закони фен-шуй, ми можемо змінити своє життя на краще, позбутися проблем, привабити удачу і отримати максимум задоволення від життя.

Отже - ніякої магії. Просте знання законів руху енергій і точні, майже математичні розрахунки - це й є класичний фен-шуй.

А більше про всі премудрості класичного фен-шуй (китайська метафізика ще багатогранніша) можна дізнатися у клубі Китайської метафізики. Якщо ви втомилися боротися з Ша-Ці, котра приносить у ваше життя проблеми, неприємності і хвороби, хочете насолоджуватися життям, використовуючи благодатну течію Шен-Ці, звертайтеся до фахівців - вони навчать використовувати у своєму житті рух енергій. Заняття щосереди з 18.00. Зареєструватия у клубі можна, написавши на E-mail feng.shui.vinnitsa@gmail.com, а відповіді на свої запитання знайти на сайті http://feng-shui-vinnitsa.com.ua/ .

Записала Тетяна КОНДРАТЬЄВА

Ещё никто не оставлял комментариев, Вы можете быть первыми!


Извините, но посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости. Пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь на сайте, это не отнимет много времени

Калькулятор ГУА
Ваш пол
Дата рождения

Форма подписки

Фэн Шуй – способ улучшить свою Жизнь

Подписка на рассылку "Фэн Шуй – способ улучшить свою Жизнь"

Курс "Фэн Шуй для начинающих - основы Китайской Метафизики"

Набор в группу уже идет!

Активации Денежной Удачи

Направьте Энергию Денег в свой дом!

Полный курс Китайской Метафизики за 2 месяца

Обучение по индивидуальной программе

Ежедневный календарь Успеха и Удачи

Энергия дня и часа в момент начала любого действия дает толчок, заряд для дальнейшего развития событий, связанных с этим действием!

top